Od robovanja do služenja (ppt JT)

Veličina: 6.15 MB
Ažurirano: 26. 04. 2022.

Molitva Duhu Svetomu – pps

Duše Sveti udijeli nam dar mudrosti da naučimo cijeniti nebeska dobra. Duše Sveti daj nam dar savjeta da naučimo birati nebesku slavu.

Savršeni župnik – prezentacija

Savršeni župnik propovijeda točno deset minuta.
Pritom oštro osuđuje sve grijehe, ali tako da se
nitko ne osjeća povrijeđenim…

Jedino Michelangelovo djelo koje je napustilo Italiju za njegova života je mramorna Bogorodica s djetetom koja se nalazi u crkvi Notre Dame u Brugge-u u Belgiji. Katolički Brugge ukrašava 600 malih kipova Majke Božje od kojih je Michelangelova Bogorodica s djetetom najljepši.

Došao Mujo kod hože: – Fata me vara. – Razvedi se. – Ne mogu, volim je. – Onda se ne razvodi. – Ali stalno mi je na pameti to što je napravila. – Pa razvedi se. – Ne mogu zbog djece. – Onda nemoj. – Ali ne mogu joj oprostiti… – A ti onda promijeni vjeru – Kako će mi to pomoći? – Tebi nikako. Pomoći će meni. Maltretirat ćeš svećenika….

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)