Paukova djeca poučna priča – pps

Paukova djeca poučna priča – pps

Lijepa prezentacija o poštivanju svih Božjih stvorenja.

Tek što su stigli u vikendicu, majka i njezin četverogodišnji sin

Marko počeli su lov na pauke koji su posvuda ispleli mreže.

Veličina: 841 KB
Ažurirano: 02. 10. 2017.

Jesi li kušao Isusa – pps

O mudrosti jednostavnih ljudi u pitanjima vjere. Jedan je čovjek debatirao o “lažnom” Isusovu uskrsnuću…

Posebno – pps

Kratka meditativna prezentacija na temu “Svatko je od nas jedinstven i neponovljiv”.

Svakog petka iz samostana sv. Spasitelja u Jeruzalemu kreće križni put Ulicom bola (Via Dolorosa) do Kalvarije osim prvog petka nakon Božića i ako je sam Božić u petak. U slučaju nevremena križni put je u crkvi.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)