Poniznost – pps

Poniznost – pps

Prezentacija prema židovskoj legendi.

Nekoć su ljudi gledali Boga licem u lice. Zašto danas nije tako?

Veličina: 259.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Mudrost dvorske lude – o vlasti i vladanju pps

Jednom je Bahlul sjeo na sultanovo prijestolje jer Bahlul se mogao slobodno šetati po palači obzirom je bio dvorska luda a dvorska je luda čovjek koji svoju mudrost skriva pod plaštem ludosti.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Grčka crkva štuje Klaudiju Prokulu, Pilatovu ženu, kao sveticu 27. listopada (sv. Prokla), a etiopska 19. srpnja (sv. Abrokla).

Umre muž. Nakon nekoliko mjeseci umre i žena i dolazi u raj. Čim je ugledala muža potrči k njemu: – Ljubavi, opet smo zajedno! – NE! Jasno je bilo rečeno: “Dok vas smrt ne rastavi”! na to će muž

Kad bogataš postane siromah, postane i učitelj. (Kineska)