Košarka – poučna priča pps

Košarka – poučna priča pps

Košarka – otac i sin – poučna priča

Kratka prezentacija o roditeljskoj ljubavi i požrtvovnosti prema priči Bruna Ferrera.

Veličina: 242.5 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Blaženije je davati nego primati – pps

Jedan se student htio našaliti s nekim seljakom ali ga je njegov profesor poučio da pomogne čovjeku umjesto da se izruguje s njegovom nevoljom.

Saditi za budućnost – pps

Neki je čovjek vidio kako njegov osamdesetogodišnji susjed sadi breskvu. Reče mu: “Ne očekuješ valjda da ćeš jesti breskve s toga stabla?”
Starac se nasloni na lopatu i odgovori: “Već sam star i zato znam da neću.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)