Postoji li Bog? – pps

Postoji li Bog? – pps

Poučna priča o Božjoj opstojnosti.
– Da Bog postoji ne bi bilo patnje i boli. Ne mogu zamisliti Boga koji dopušta takve stvari.
– Da brijači postoje ne bi bilo neurednih ljudi na ulici.
– Brijači postoje samo što ljudi ne dolaze k njima.
– Bog postoji samo što ljudi ne dolaze k NJEMU!

Veličina: 935.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Upitnik – pps Bruno Ferrero

Bio jednom jedan upitnik. Bio je vrlo drag i kao i svi upitnici zračio je oštroumnošću. No posljednjih je dana bio tjeskoban jer su se svi obraćali njegovu ljutom neprijatelju uskličniku i stalno s vikali: naprijed!, Stani!, Kreći!, Makni se!

Ruka – pps B. Ferrero

Jedan dječak je otišao u kupovinu. Bio je vrlo napet. Trgovac, da bi ga umirio uzme veliku zdjelu s karamelama, otvori je i pruži dječaku. “Uzmi, maleni!”.

Origen svjedoči da se Baraba zvao Isus. Ime BAR ABA znači sin oca ili na aramejskom sin učitelja.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)