Sok od naranče – pps o kontroli emocija

Sok od naranče – pps o kontroli emocija

Prezentacija o kontroli emocija. kad nas “stisnu” problemi iz nas izlazi mržnja, bijes, ljutnja zloba… ali samo zato što su inače u nama.

Veličina: 906 KB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Kako nastaju predrasude – pps

“Dvije su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost, ali ja za ovo prvo više nisam siguran.” (Albert Einstein)

Uključite zvučnike!

Bi li pobjegao – priča pps

Zamisli da su jednom dok si bio u crkvi došli maskirani ljudi s automatskim puškama u rukama i rekli: NEKA OSTANE SJEDITI ONAJ TKO JE SPREMAN ZA ISUSA PRIMITI METAK!
Bi li pobjegao?

Jedino Michelangelovo djelo koje je napustilo Italiju za njegova života je mramorna Bogorodica s djetetom koja se nalazi u crkvi Notre Dame u Brugge-u u Belgiji. Katolički Brugge ukrašava 600 malih kipova Majke Božje od kojih je Michelangelova Bogorodica s djetetom najljepši.

Nakon što je protumačio važnost pokajanja kao preduvjet za dobru ispovijed vjeroučitelj pita: “Što trebamo učiniti da bi nam Bog oprostio grijehe u sakramentu ispovijedi?” Ivica: “Sagriješiti!”

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)