Čišćenje – pps

Čišćenje – pps

Razmišljanje o smislu boli i patnje u životu. Zašto Bog koji je milosrdan dopušta nevolje?
Prezentacija pronađena negdje na internetu – autor nepoznat.

Veličina: 1.69 MB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Odmori dušu 20 – pps

Umor je najmekaniji jastuk. Nevolje nauče čovjeka šutjeti.
U znanosti sve počinje nečijim mrmljanjem “Hm…baš čudno”.
Neka se nitko ne hvali da nema neprijatelja, jer je to samo dokaz njegove bezvrijednosti.
Najveći problem u odgoju djeteta je što su roditelji amateri.
I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Jedna od najpoznatijih krvnih osveta (prikazuje se kao turistička atrakcija) odvijala se sredinom 19. stoljeća između obitelji patrijarha Randolph McCoy-a (Kentacky) i obitelji kapetana William Hatfield-a (Virginia). Sukob je odnio mnoge živote s obje strane a navodno je izbio oko vlasništva nad zalutalom svinjom. Eskalirao je nakon ženidbe Roseanne McCoy i Johnsona Hatfielda.

Bila jednom četvorica po imenu Svatko, Netko, Bilo tko i Nitko. Trebalo je obaviti jedan vrlo važan posao i Svatko je mislio da će ga Netko obaviti. Bilo tko je to mogao učiniti, a Nitko nije htio. Netko se zbog toga naljutio jer je to bio posao za Svakoga. Svatko je opet mislio da bi ga Bilo tko mogao obaviti, no Nitko nije shvatio da ga Netko ne želi obaviti. Na kraju je Svatko krivio Nekoga jer Nitko nije učinio ono što je mogao napraviti Bilo tko.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)