U potrazi za pravdom – pps

U potrazi za pravdom – pps

Potraga za pravdom – pps priča za razmišljanje

Kratka priča koja potiče na razmišljanje o životu i smrti. Jednog se dana sokol obruši na skupinu malih ptića i učini pokolj. (…)

Veličina: 324.5 KB
Pregleda: 1970 Pregleda
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Filozofija moga oca – pps

Kratka poučna priča o životu i stvarima od kojih često pravimo velike probleme, a sve bi moglo biti ljepše i jednostavnije.

Ponuda namještenja – pps

Namještenje kršćanstvo – pps

Traži se čovjek na neograničeno radno vrijeme koji je sposoban živjeti prema Mt 25, 35-36; I Kor 12, 4-16…

Na okviru od iskucanog srebra u kojem se nalazi slika Čudotvorne Gospe Sinjska piše “Svetoj Mariji od Milosti grada Sinja”.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)