Misli anonimnih ljudi 3 – pps

Misli anonimnih ljudi 3 – pps

Znaš li zašto smo ponekad veoma razočarani?! Zato što vjerujemo da su drugi spremni učiniti za nas ono što bi mi, bez razmišljanja, učinili za njih.

Najteže je slušati čovjeka koji nema dovoljno duše da bi govorio dobro, niti dovoljno pameti da bi šutio.

Kada uspiješ tvoji će prijatelji znati tko si ti, ali kada padneš, ti ćeš znati tko su tvoji prijatelji.

Mudre misli anonimnih ljudi posložene u lijepu meditativnu prezentaciju za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Veličina: 601 KB
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Tri majmuna – pps

Zlo u drugima ne vidim, ne čujem niti o njemu govorim.
Zlo u sebi nastojim iskorjeniti

Priredio fra Ivan Marić.

Jedna greška na ženi – pps

Bog je stvorio ženu šestoga dana radeći prekovremeno. Žena ima jednu grešku!
Uključite zvučnike!

Na okviru od iskucanog srebra u kojem se nalazi slika Čudotvorne Gospe Sinjska piše “Svetoj Mariji od Milosti grada Sinja”.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)