Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Učini  danas – pps
Učini danas – pps

Kad bi možda bilo istina da te danas posljednji put vidim s mojih bi usana potekla molitva da mi dopusti biti tvojim anđelom čuvarom.
Kad bi možda bilo istina…

Misli Propovjednika sina Davidova – pps

Ispraznost nad ispraznošću, veli Propovjednik, ispraznost nad ispraznošću, sve je ispraznost!
Daj da okušam užitak, i vidim što naslada pruža, rekoh u srcu svom, ali gle; i to je ispraznost.
Mnogo mudrosti – mnogo jada; što više znanja, to više boli.
Što je bilo, opet će biti, i što se činilo, opet će se činiti, i nema ništa novo pod suncem.

Najduže svjetsko hodočašće je u Santiago de Compostelu, svetište sv. Jakova apostola u Španjolskoj. “Francuski put” dužine 800 km hodočasnici prelaze pješice, na konjima ili biciklom. Ako se krene iz Pariza, putem koji se skupa sa još 3 ujedinjuje u “Francuski put” duljina hodočašća je čak 2 000 km.

Post je kad jedeš a polako gutaš. (učenik drugog razreda)

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)