Istočni grijeh i njegove posljedice

Istočni grijeh i njegove posljedice

Prezentacija o istočnom grijehu i Kainovu bratoubojstvu.

Korisno za vjeronauk za najmlađe.

Veličina: 902.5 KB
Ažurirano: 13. 07. 2017.

Bijeli i crni kamen – pps poučna priča

Budite lukavi kao zmije i bezazleni kao golubovi – poučna priča o djevojci od koje se tražilo da izvlačenjem crnog ili bijelog kamena odluči o svojoj sudbini.

Starozavjetne osobe – pps pitanja s ponuđenim odgovorima

Pitanja s ponuđenim odgovorima o 20 starozavjetnih osoba posložena u prezentaciju.

Klikom miša na broj otkriva se pitanje, a klikom na strelicu vraća na brojeve s pitanjima.

U Bruxellesu u Belgiji zgrada burze podignuta je na mjestu prosjačkog redovničkog samostana.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)