Na drugoj strani – život nakon smrti pps

Na drugoj strani – život nakon smrti pps

Prezentacija o kršćanskoj nadi.
Neki čovjek pitao je liječnika što ga čeka poslije smrti…

Veličina: 388 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Sok od naranče – pps o kontroli emocija

Prezentacija o kontroli emocija. kad nas “stisnu” problemi iz nas izlazi mržnja, bijes, ljutnja zloba… ali samo zato što su inače u nama.

Kralj s jednim okom – pps

Kratka priča posložena u prezentaciju
Jedan je kralj nudio veliku nagradu umjetniku koji će ga naslikati. Nitko se nije usudio jer kralj nije imao jednu nogu i jedno oko.

Jedan slikar ipak je naslikao kralja – u lovu kako nišani klečeći na jednom koljenu i gledajući jednim okom.

Džebel Musa tj. Horeb planina je visoka 2641 metar. Nalazi se na južnom vrhu Sinajskog poluotoka.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)