Pravo Božje ime – pps

Pravo Božje ime – pps

Priča je ovo iz drevnih vremena kad su ljudi imali jednu jedinu riječ za Boga, riječ Bog i niti jednu drugu…

Veličina: 572.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Nisam te prepoznao – pps

Duhovita prezentacija o važnosti koju ljudi današnjeg vremena pridaju ljepoti tijela. Korisno za obradu nast. jedinice “Idoli i ideali u izgradnji osobnosti”.

Zatrubi ako voliš Isusa – pps

Na auto sam nalijepio: Zatrubi ako voliš Isusa. Na semaforu nisam primjetio crveno svjetlo i svi su trubljenjem pokazali svoju vjeru i ljubav prema Isusu. Simpatična prezentacija.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Kuca Muji neko na vrata, on otvori, kad ono Smrt: ‘Došla sam vam uzeti dušu!’ Mujo: ‘Fato, dušo, došao neki čovjek u crnom po tebe.’

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)