Dijete moje – pps

Dijete moje – pps

Dijete moje donijela sam te na svijet, ali ne mogu živjeti umjesto tebe. Mogu te učiti, ali te ne mogu primorati da naučiš.

Veličina: 215.5 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Irski blagoslov – pps

Nek’ za tvoje ruke uvijek bude posla, nek’ ti se u novčaniku uvijek nađe novčić-dva, nek ti na prozorskom oknu sunce uvijek sja…

O životu i ljubavi – lijepe misli pps prezentacija

ŽIVJETI je vrlo rijetka pojava na svijetu. Većina ljudi samo preživljava. Naše živote ne oblikuje toliko naše iskustvo, koliko naša očekivanja. Ničega u životu se ne treba bojati. Treba samo razumjeti.

Misli o životu posložene u lijepu prezentaciju.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Otac, programer, uči dijete govoriti… Kako kaže maca? – mijau, mijau… Kako kaže pas? – vau, vau… Kako kaže miš? – KLIK, KLIK…

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)