Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Veličina: 821.98 KB
Ažurirano: 07. 12. 2017.

Životinje pred jaslicama – pps

Životinje su došle u Betlehem vidjeti Isusa. Prvi su ušli maleni i skromni. Prezentacija za razmišljanje o vlastitom životu i odnosu s Bogom.

Izvanredna snaga majke – pps

Izvanredna snaga majke – priča o hrabrosti i požrtvovnosti

Jednom su pljačkaši oteli dječaka. Najjači ljudi iz plemena nisu uspjeli prijeći planinu da ga vrate u selo ali njegova majka je uspjela.

Za Isusov ukop Nikodem je donio 100 libara smjese smirne i aloja tj. oko 33 kg što je količina za kraljevski pogreb.

Srećom mi otac nije živio u Isusovo vrijeme. On je liječnik pa bi bio ostao bez posla.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)