Ne boj se, Božji putovi – pps

Ne boj se, Božji putovi – pps

Ne boj se ni sadašnjosti, ni budućnosti, ni neprijatelja, ni za sudbinu svoje djece, ne boj se nikoga jer i ti i svijet kojega se bojiš u Božjim su rukama.

Veličina: 811 KB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

U potrazi za pravdom – pps

Potraga za pravdom – pps priča za razmišljanje

Kratka priča koja potiče na razmišljanje o životu i smrti. Jednog se dana sokol obruši na skupinu malih ptića i učini pokolj. (…)

Paukova djeca poučna priča – pps

Lijepa prezentacija o poštivanju svih Božjih stvorenja.

Tek što su stigli u vikendicu, majka i njezin četverogodišnji sin

Marko počeli su lov na pauke koji su posvuda ispleli mreže.

Prvi Martirologij (popis svetaca Crkve) objavljen je 1584. na zahtjev pape Grgura 13.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)