Prezentacije

Izradili smo, preradili, preveli, prikupili 820 prezentacija za razmišljanje, pouku, vjeronauk, ohrabrenje, opuštanje, slobodno vrijeme…

Biblija

O Bibliji općenito; biblijski tekstovi posloženi u prezentaciju za vjeronauk i trenutke meditacije i opuštanja; biblijske pripovijesti posložene u prezentacije s prigodnim ilustracijama i animacijama.

Kvizovi i igre

Kvizevi i igre za ponavljanje gradiva iz vjeronauka posloženi u pps prezentacije, kao i kvizevi vjerske tematike općenito.

O molitvi

Prezentacije o kršćanskoj molitvi, potrebi i blagodati molitve namijenjene za vjeronauk, župnu katehezu i obogaćivanje duhovnog života.

Misli za dušu

62 prezentacije lijepih misli za dušu

Prijateljstvo

prezentacije o prijateljstvu za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Crkva i Duh Sveti

prezentacije o Katoličkoj crkvi i djelovanju Duha Svetoga u Crkvi. Namijenjene za nastavu vjeronauka, župnu katehezu i obogaćivanje vjerničkog života.

Prezentacije na temu Blažene Djevice Marije.

Ekologija, dani kruha i zahvalnosti

Čuvajmo prirodu – to je dom koji nam je Bog dao

Put od tvrđave Antonije tj. mjesta na kojem je Isus osuđen na smrt do mjesta raspeća dug je 600 metara.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)