Raspored vjeroučitelja u srednjim školama 2021./2022.

Srednja škola Adresa škole Vjeroučitelji
Ekonomska škola - Imotski Bruna Bušića 59
21260 Imotski
Ivana Kujundžić (zamjena Slavko Blažić)
Gimnazija Dr. Mate Ujevića
Imotski
Bruna Bušića 59
21260 Imotski
Viktor Bušić
Josip Domazet
Obrtničko-industrijska škola
Imotski
Bruna Bušića 59
21260 Imotski
Ante Brnas
Tehnička škola - Imotski Bruna Bušića 59
21260 Imotski
Josip Domazet
Srednja škola "Braća Radić"
Kaštel Štafilić
Put poljoprivrednika 5
21216 Kaštel Štafilić
Maja Gotovac
(dijelom zamjena Jelena Teklić)
Ljubica Kovač
Srednja strukovna škola
Makarska
Breljanska 3
21300 Makarska
Marin Bašić
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića
Makarska
Breljanska 3
21300 Makarska
Mario Udovičić (zamjena Marko Vrkić)
Gimnazija "Metković" - Metković Kralja Zvonimira 12
20350 Metković
Edita Jerković
Srednja škola - Metković Kralja Zvonimira 12
20350 Metković
Ivan Menalo
Rosanda Lovrić
Srednja škola "Jure Kaštelan"
Omiš
Trg kralja Tomislava 2
21310 Omiš
Stanko Stojić
Ivanka Petrić
Srednja poljoprivredna i tehnička škola
Opuzen
Trg Opuzenske bojne 5
20355 Opuzen
Edita Jerković
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića
Ploče
Tina Ujevića 5
20340 Ploče
Ante Batinović
Franjevačka klasična gimnazija
Sinj
Ulica Franjevačke klasične gimnazije 22
21230 Sinj
fra Antonio Mravak
Gimnazija Dinka Šimunovića
Sinj
Dinka Šimunovića 10
21230 Sinj
Sanja s. Natanaela Radinović
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića
Sinj
Dinka Šimunovića 14
21230 Sinj
Helena Balajić
Marinka Marunica Žolo
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića - Sinj Dinka Šimunovića 12
21230 Sinj
Lucijan Kosor
Sanja s. Natanaela Radinović
Ekonomska i upravna škola
Split
Vukovarska 37
21000 Split
Draga Kegalj
Ivana Bulić
Mario Milovac
Elektrotehnička škola - Split Nikole Tesle 2
21000 Split

Dušan Vuletić

Glazbena škola Josipa Hatzea - Split Trg hrv. bratske zajednice 3,
21000 Split
Jasmina Kvasina Dragičević
Graditeljsko-geodetska tehnička škola
Split
Matice hrvatske 11
21000 Split
Matija Zekić-Dragun
I. gimnazija - Split Nikole Tesle 10
21000 Split
Jerko Župa
Anita Vuletin
II. gimnazija - Split Nikole Tesle 10
21000 Split
Josipa Stipica
Mario Milovac
III. gimnazija - Split Matice hrvatske 11
21000 Split
Ana Gelo
IV. gimnazija "Marko Marulić"
Split
Zagrebačka 2
21000 Split
Nikola Milanović
Mario Milovac
V. gimnazija "Vladimir Nazor"
Split
Zagrebačka 2
21000 Split
Ante Majić
Mario Milovac
Industrijska škola - Split Zrinsko-frankopanska 40
21000 Split
Ivica Španjić
Komercijano - trgovačka škola - Split A. G. Matoša 60
21000 Split
Antonija Tošić
Jasmina Kvasina Dragičević
Nadbiskupijska klasična gimnazija
"Don Frane Bulić" - Split
Zrinsko-frankopanska 19
21000 Split
Zrinka Plenković
Obrtna tehnička škola - Split Plančićeva 1
21000 Split
Jure Perišić
Hrvoje Petrušić
Obrtnička škola - Split Nodilova 3
21000 Split
Elda Šuljić
Brankica Galić
Pomorska škola - Split Zrinsko-frankopanska 36
21000 Split
Stipe Čeko
Hrvoje Petrušić
Prirodoslovna tehnička škola
Split
Matice hrvatske 11
21000 Split
Katija Lončar
Ivanka Petrić
Srednja tehnička prometna škola
Split
Nikole Tesle 4
21000 Split
Jerko Stipica
Jasmina Kvasina Dragičević
Škola likovnih umjetnosti - Split Fausta Vrančića 17
21000 Split
Dajana Vučemilović
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju
Split
Matice hrvatske 11
21000 Split
Nada Barać
Brankica Galić
Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku - Split Zrinsko-frankopanska 23
21000 Split
Vanja Markioli
Turističko-ugostiteljska škola
Split
A. G. Matoša 60
21000 Split
Gorana Kelam
Melita Luetić
Zdravstvena škola - Split Šoltanska 15
21000 Split

Mirjana Vučica
Dajana Vučemilović

Srednja zubotehnička škola
"Dental centar Marušić" - Split
Benkovačka 10a
21000 Split
Jelena Teklić
Gimnazijski kolegij "Kraljica Jelena"
Split
Nodilova 1
21000 Split
Zrinka Plenković
Privatna srednja škola
"Marko Antun de Dominis" - Split
Put Brodarice 6
21000 Split
o. Jozo Ćirko
Damir Šamija
Privatna srednja ugostiteljska škola
"Wallner" - Split
Makarska 36
21000 Split
Jelena Varenina
Srednja strukovna škola
"Blaž Jurjev Trogiranin" - Trogir
Ulica dr. Franje Tuđmana 1
21220 Trogir
Dušan Bešlić
Ljubica Kovač
Srednja škola "Ivan Lucić"
Trogir
Put Muline 2b
21220 Trogir
Anita Vuletin
Srednja škola "Tin Ujević"
Vrgorac
Matice hrvatske 8
21276 Vrgorac
Damir Šamija

Zanimljivosti

Tamjan “raste” u Indiji i Južnoj Arabiji, a smirna u Somaliji i Etiopiji. Naime tamjan se dobije sušenjem bljedožute smole iz drva vrlo tanke kore koje raste u indiji i Južnoj Arabiji, a smirna (mira) se radi od smole grma koji raste u Somaliji i Etiopiji.

Humor

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Poslovice

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)