Moje molitve – pps

Moje molitve – pps

Molio sam Boga da mi da snagu za velika djela, a On mi je dao poteškoće da me učini poniznim.

Veličina: 502.5 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Odmori dušu 20 – pps

Umor je najmekaniji jastuk. Nevolje nauče čovjeka šutjeti.
U znanosti sve počinje nečijim mrmljanjem “Hm…baš čudno”.
Neka se nitko ne hvali da nema neprijatelja, jer je to samo dokaz njegove bezvrijednosti.
Najveći problem u odgoju djeteta je što su roditelji amateri.
I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Zeleno i bijelo – pps

Poučna priča posložena u pps. Ne sudi nikoga dok nisi barem sat vremena u njegovim cipelama hodao njegovim putem.

Bruno Ferrero

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Neki dobrodušni seljak dođe kod svog župnika i požali mu se: Moj sin je otišao živjeti u grad. Ima plaću oko 300 eura. Što mislite oče, hoće li tamo živjeti kao dobar kršćanin? – Sigurno. Sa toliko novaca i ne može drugačŤije.

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)