Salomonov prsten – pps

Salomonov prsten – pps

Salomonov prsten – poučna priča o životnim poteškoćama

Poučna priča o kralju Salomonu koji je naručio prsten na kojem će biti ispisane riječi prigodne u svakom trenutku. Zlatar je ugravirao
I TO ĆE PROĆI.

Veličina: 204.5 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Srce – priča o optimizmu pps

Kratka poučna prezentacija o snazi volje i važnosti optimizma u ljudskom životu.

Mostovi – pps

Mostovi razmišljanje o zajedništvu – pps

Gospodine, želio bih steći hrabrost da gradim mostove između mene i onih koje ne uspijevam i ne znam razumjeti, koji mi ne vjeruju i koji me iznevjeriše…

Najveći nadgrobni spomenik na svijetu je Keopsova piramida. Danas je visoka 138 metara a prvotna visina bijaše 147.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)