Oda mojoj majci – pps

Oda mojoj majci – pps

Moja majka me naučila logici. “Što zašto? Zato što ja tako kažem”. Moja mama me naučila o religiji. “Bolje se pomoli da se taj tapet može očistiti…”

Duhovita i lijepa prezentacija za koju je potrebno uključiti zvučnike.

Veličina: 1.33 MB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Košarka – poučna priča pps

Košarka – otac i sin – poučna priča

Kratka prezentacija o roditeljskoj ljubavi i požrtvovnosti prema priči Bruna Ferrera.

Budi svoj – pps

Budi svoj! Kad je jedan mladi rabin zauzeo mjesto svoga oca, svi su mu prigovarali da je previše različit od njega. – Naprotiv – odgovorio je mladić. Isti sam kao i on, ni on nije oponašao nikoga.

U svijetu se godišnje za printanje potroši više od 50 MILIJUNA TONA papira. Recikliranjem jedne tone starog papira spašava se dvadesetak tridesetogodišnjih stabala, a troši se i 40% manje energije za proizvodnju novog papira.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)