Tužni klaun – pps

Tužni klaun – pps

Tužni klaun – priča za razmišljanje

Neki mlad čovjek došao je kod psihijatra i ovaj je otkrio veliku tjeskobu koja ga je mučila. Preporučio mu je posjet cirkusu, a posebno nastup glasovitog klauna koji je gostovao u gradu.

Veličina: 1.16 MB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Zatrubi ako voliš Isusa – pps

Na auto sam nalijepio: Zatrubi ako voliš Isusa. Na semaforu nisam primjetio crveno svjetlo i svi su trubljenjem pokazali svoju vjeru i ljubav prema Isusu. Simpatična prezentacija.

Kršćanin je… – pps

Kršćanin je pošten ali ne bez ljubavi, osjećajan ali ne razdražljiv, revan ali ne zajedljiv… sav u Bogu ali ne izvan svijeta.

Svetiše Wiktrowki, posvećeno Mariji Kraljici Tatra, smješteno na visini 1150 m nekoliko tisuća gorštaka putuje (isključivo pješice) osim na Marijine blagdane i na Pastirisku misu u Božićnoj noći i u Silvestarsku noć.

MAJKA: Sine, jesi li bio dobar u crkvi? SIN: Jesam, mama. Sve sam slušao i pazio, a kad mi je jedan gospodin ponudio košaricu s novcem rekao sam: “Ne, hvala!”

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)