Promijeniti svijet – pps

Promijeniti svijet – pps

– Proroče, zašto vičeš kad te nitko ne sluša i nije spreman promijeniti se?
– Ako zašutim svijet će promijeniti mene!

Veličina: 866.5 KB
Ažurirano: 05. 11. 2017.

Dobra djela – pps

Jednom je čovjek na mostu u San Franciscu platio mostarinu za sebe i za vozača koji je vozio iza njega iako ga nije poznavao. Ovaj je učinio to isto i tako je nastavljen lanac dobrote.
poslao fra Ivan Marić

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Agori, štovatelji božice Kali, ženske manifestacije boga Šive, žive na krematorijima, meditiraju sjedeći na mrtvacima, jedu ljudsko meso, a ponekad čak i spolno opće sa mrtvacima. Smatraju da konzumiranjem droga i alkohola, te jedenjem zaista svega zadovoljavaju božicu. Velika većina ih nije dovoljno snažna za takav način štovanja pa poludi.

– Što naprave naši nogometaši kad pobijede Argentinu? – Ugase playstation!

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)