Okrutna priča – pps

Okrutna priča – pps

Priča Bruna Ferrera posložena u dirljivu prezentaciju o krađi i vrijednosti Isusove Muke za spasenje.

Veličina: 389 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Propovijed razbojnicima – pps

Prezentacija koja na duhovit način oslikava poteškoće svećeničkog zvanja. Budite lukavi kao zmije, a bezazleni kao golubovi – kako Biblija kaže.

Oda mojoj majci – pps

Moja majka me naučila logici. “Što zašto? Zato što ja tako kažem”. Moja mama me naučila o religiji. “Bolje se pomoli da se taj tapet može očistiti…”

Duhovita i lijepa prezentacija za koju je potrebno uključiti zvučnike.

Glumac Russell Crowe, dobitnik oscara za najboljeg glumca 2000-e godine, u filmu Gladijator gladijatora je glumio s pravim ožiljcima na licu koje je zadobio kad se njegov konj uplašio i zbacio ga za vrijeme snimanja.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)