Bog čini savršeno – pps

Bog čini savršeno – pps

Kralj koji nije vjerovao u Božju dobrotu, imao je roba koji bi u svim okolnostima uvijek rekao: ”Moj kralju, nemojte biti obeshrabreni, jer sve što Bog čini je savršeno. On ne čini pogreške!”

Zapamti: sve što Bog čini je savršeno. On nikada nije u krivu.”

Veličina: 122.87 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Priča o obadu – pps

Abraham Lincoln ispričao je svom prijatelju poučnu priču kako bi mu objasnio zašto ne želi smijeniti suradnika koji je dulje vrijeme remetio njegova nastojanja.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Od 80 vrsta biljaka koje se spominju u Bibliji čak 70 vrsta preživjelo je do danas.

Pita Haso Muju bi li možda htio knjigu za rođendan. Mujo: ‘Nemoj knjigu, Haso – već imam jednu!’

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )