Odmori dušu 66 – pps

Odmori dušu 66 – pps

Pogriješiti se može na više načina, ispraviti pogrešku samo na jedan. Potrebno je biti mudar da bi se razumjela mudrost: glazba ne znači ništa ako je publika gluha. Ili ćemo naći put, ili ćemo ga napraviti.

I druge izreke mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Veličina: 875.23 KB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Paradoks našega vremena – pps

Paradoks našeg vremena je da gradimo sve više zgrade, no nižeg smo praga tolerancije; autoceste su šire, a pogledi na svijet uži.

Usporedba ps23 i TV kanala 23 – pps

Televizija je pastir moj ni u čem ja ne oskudjevam. Na kauču mekom i u fotelji ona mi daje odmora…
Razmišljanje o televizijskom programu prema 23 psalmu.

Posložili i poslali mladi župe sv. Andrije na Sućidru.

U informatičkoj tvrtci Nutzwerk iz Leipziga vrijedi strogo pravilo prema kojem u uredima nema cviljenja i žaljenja. Pesimisti, grintavci i cvilidrete imaju pravo na dva uzdaha nezadovoljstva. Omakne li im se treći, put prema burzi širom im je otvoren. Dobro raspoloženje ključno je za uspješno obavljanje posla.

Nakon propovijedi pita biskup nemirnu djevojčicu: “Zašto ti hodaš po crkvi dok svi ostali sjede?” – “A zašto ti govoriš dok svi ostali šute?” – odgovori djevojčica.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)