Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Optimisti su ljudi koji vjeruju da muha koja zuji po kuhinji traži izlaz iz njihovog doma. Ideja bez djelovanja je sanjarenje. Djelovanje bez ideje je noćna mora. Čovjek ne može otkriti nove oceane ako neprestano plovi uz obalu. I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Veličina: 1.26 MB
Pregleda: 2002 Pregleda
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Odmori dušu 28 – pps

Ako je čekić jedini alat koji imaš, vrlo je vjerovatno da će ti svi problemi izgledati kao čavli.
Ako ti savjest nije čista, uzalud pereš ruke.
Ako možeš lijepo živjeti kao prosjak, čemu žudnja da postaneš beg?
I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

- Perice, što ste danas radili u školi? – Pa, na kemiji smo učili o eksplozivnim elementima. – A šta ćete sutra raditi u školi? – U kojoj školi?!?

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)