Krizmani kum – pps

Krizmani kum – pps

Zanimljive karikature Srećka Puntarića Felixsa na temu krizmanog kuma tj. na žalost često iskrivljene perspektive o smislu postojanja krizmanog kuma i kumstva općenito – posložene u prezentaciju.

Veličina: 614.36 KB
Ažurirano: 31. 10. 2017.

Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps o kršćanskom životu

Čekam te vani ispred crkve budu li tvoje oči otvorene za nevolju bližnjega, budu li tvoje usne izgovarale riječi mira, radosti, povjerenja i utjehe… znat ću da si zaista razgovarao s Bogom!

Leptir i cvijet – prezentacija o molitvi

Prezentacija o molitvi. Molio sam Boga da mi dade jednog leptira i jedan cvijet a on mi je dao gusjenicu i kaktus.

Najveća crkva na svijetu je Notre-Dame de la Paix. Nalazi se u Yamoussoukrou na Obali Bjelokosti. Dovršena je godine 1989.

Došao Ivicin tata na informacije i kaže njemu nastavnica: “Vaš sin prepisao je test od najbolje učenice u razredu.” Pita nju tata: “A kako znate da nije prepisala ona od njega?” “Prva tri zadatka su jednaka, a u četvrtom je ona napisala neznam, a Ivica NI JA!”

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)