Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Ne boj se, Božji putovi – pps

Ne boj se ni sadašnjosti, ni budućnosti, ni neprijatelja, ni za sudbinu svoje djece, ne boj se nikoga jer i ti i svijet kojega se bojiš u Božjim su rukama.

O trećoj zapovijedi i ekumenizmu – pps prema priči Monaha Doroteja

Neki mladi Židov, strastveni igrač golfa, ne uspijeva se suzdržati te i subotom potajice odlazi na teren i igra. Mojsije se tuži Gospodinu: „Gospodine moj, gledaj onog Židova, igra golf subotom i krši tvoju treću zapovijed.“

Kratka anegdota o savjesti ispričana na duhovit način.

Konoplja je u razdoblju od 3000 godina, sve do 1883., bila bila najkorisnija biljka. Koristila se za izradu tkanina, sapuna, papira, lijekova i ulja.

Pita učiteljica Ivicu: ‘Ivice, koliko znaš o Platonu?’ Ivica: “Isto koliko i Platon o meni!”

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)