Trgovina za roditelje – pps

Trgovina za roditelje – pps

Trgovina za roditelje – poučna priča o odgoju

Neki mladi roditelji došli su u trgovinu kupiti igračke za djevojčicu koja ja često bila sama u kući no umjesto igračke dobili su jedan pametan odgovor.

Veličina: 1.21 MB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Idi ti umjesto mene – prezentacija o molitvi

Kratka poučna priča o molitvi i osobnoj odgovornosti.

Jedan je čovjek imao običaj nedjeljom reći svojoj ženi: “idi ti u crkvu pa se moli i za mene i za sebe.”
Jedne noći je usnuo kako se sa svojom ženom našao pred rajskim vratima i začuo glas…

Gdje ti je blago ondje će ti biti i srce – pps

Duhoviti kratki pps s porukom “gdje ti je blago ondje će ti biti i srce”.

Osim osuđenih kriminalaca, ratnih zarobljenika i robova, postojali su i profesionalni gladijatori – slobodni ljudi koji su se dobrovoljno javljali za borbu. Čak je i car Commodus sudjelovao u više borbi u areni, a zanimljivo je da je umro tako što ga je atletičar Narcissus zadavio u svlačionici. ,

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)