Tužni klaun – pps

Tužni klaun – pps

Tužni klaun – priča za razmišljanje

Neki mlad čovjek došao je kod psihijatra i ovaj je otkrio veliku tjeskobu koja ga je mučila. Preporučio mu je posjet cirkusu, a posebno nastup glasovitog klauna koji je gostovao u gradu.

Veličina: 1.16 MB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Zemljovidi i zmajevi – pps

Na starim zemljovidima crtani su zmajevi kao upozorenje za nova neistražena područja. I mi na svojim zemljovidima imamo zmajeve koji upozoravaju ali često i priječe poznanstva s ljudima.

Zanimljivi Eskimi – pps o miru

Eskimi imaju stotine riječi za snijeg a niti jednu za rat nisu imali dok se nisu susreli s Europljanima i Amerikancima.

Bijela crkva Sacre-Coeur (Srca Isusova) na Brdu mučenika u Parizu poznato je okupljalište mladih. S tog mjesta se pruža jedan od najljepši pogleda na grad.

Perici se nije išlo u školu pa je nazvao razrednika: – Dobar dan, moj sin ima temperaturu i danas neće doći u školu. – U redu je, ali s kim razgovaram? – S mojim tatom.

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)