Dječak i psić – pps o jednakosti invalidnih osoba

Dječak i psić – pps o jednakosti invalidnih osoba

Dirljiva prezentacija o jednakosti osoba s invaliditetom.

Veličina: 525.5 KB
Ažurirano: 03. 11. 2017.

DA lice – poučna priča iz života Thomasa Jeffersona pps

DA lice Thomas Jefferson – poučna priča o samopouzdanju

Priča iz života Thomasa Jeffersona o važnosti samopouzdanja. Jednom za vrijeme svog predsjedničkog mandata trebao je sa skupinom putnika prijeći nabujalu rijeku…

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Svetiše Jasna Gora u Poljskoj najveće je marijansko svetište na svijetu čiji nastanak nije vezan uz ukazanja. To je ujedno i svetište u koje dolazi najveći broj hodočasnika pješice – oko 200 tisuća od ukupno 4-5 milijuna hodočasnika godišnje. Neke grupe hodočasnika pješaka broje i 20 000 vjernika.

JEDNA CIGARETA SKRATI ŽIVOT 2 MINUTE! JEDNA BOCA ALKOHOLA SKRATI ŽIVOT 5 MINUTA! JEDAN RADNI DAN SKRATI ŽIVOT 8 SATI!

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )