Želiš li Bože – pps Majka Tereza

Želiš li Bože – pps Majka Tereza

Želiš li moj glas Bože da bi čitav dan govorio onima kojima su potrebne Tvoje riječi ljubavi… Bože, danas ti dajem svoj glas.
(Majka Tereza)

Veličina: 309.5 KB
Ažurirano: 05. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Spot za prodaju mira – pps

Na bijelom ekranu prikazana je reklama proizvoda koji nema svoju marku, slogan niti promociju jer nudi mir – proizvod za koji nikoga ne treba uvjeravati da ga kupi.

Michelangelo, Galileo Galilei, Macchiavelli i Rosini pokopani su u crkvi Santa Croce u Firenzi.

Na satu vjeronauka. – Koji su grijesi propusta? – Oni koje smo zaboravili učiniti!

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)