DA lice – poučna priča iz života Thomasa Jeffersona pps

DA lice – poučna priča iz života Thomasa Jeffersona pps

DA lice Thomas Jefferson – poučna priča o samopouzdanju

Priča iz života Thomasa Jeffersona o važnosti samopouzdanja. Jednom za vrijeme svog predsjedničkog mandata trebao je sa skupinom putnika prijeći nabujalu rijeku…

Veličina: 548 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Stuba više

Poučna priča o smislu životnih poteškoća.

Jednog je dana seljakov magarac pao u bunar.

Životinja je satima zapomagala dok je seljak pokušao dokučiti što učiniti.

Poučna priča znati mjeru – pps

Prvoga dana nastave majka je htjela usaditi u glavu i srce svoga sina jednu životnu mudrost. Bilo je sunčano jutro pa je dječaka zaokupila njegovjako izdužena sjena koju je stvaralo jutarnje sunce. Osjećao se divom od desetak metara. Zanimljivo razmišljanje posloženo u prezentaciju.

Biblija sadrži otprilike 3 milijuna slova, raspoređenih u više od tisuću poglavlja.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)