Postoji li Bog? – pps

Postoji li Bog? – pps

Poučna priča o Božjoj opstojnosti.
– Da Bog postoji ne bi bilo patnje i boli. Ne mogu zamisliti Boga koji dopušta takve stvari.
– Da brijači postoje ne bi bilo neurednih ljudi na ulici.
– Brijači postoje samo što ljudi ne dolaze k njima.
– Bog postoji samo što ljudi ne dolaze k NJEMU!

Veličina: 935.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Sportski auto – pps

Lijepa poučna prezentacija poslana od iznimno marljive i kreativne kolegice koja djeluje tiho iz sjene.
Četristota prezentacija na našim stranicama.

Pročišćivač srebra – pps

Majstor je jednoj ženi objasnio da je srebro pročišćeno u trenutku u kojem majstor u njemu vidi svoj odraz. Tako i Bog pročišćava čovjeka do trenutka dok u njemu ne vidi svoj odraz.

poslao Darko Pejković

Indijski babe imaju razne vrste zavjeta. Npr. stojeći baba nije sjeo 12 godina, ili baba s jednom rukom u zraku, koji stoji na jednoj nozi, oni koji se zavjetuju na šutnju, strogi vegetarijanci koji jedu samo otpadnute plodove ili oni koji godinama ništa ne stave u usta, babe koji nacrtaju krug u šumi ili u planini i ne miču se iz tog kruga.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)