Jesi li kušao Isusa – pps

Jesi li kušao Isusa – pps

O mudrosti jednostavnih ljudi u pitanjima vjere. Jedan je čovjek debatirao o “lažnom” Isusovu uskrsnuću…

Veličina: 434 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Bijeli i crni kamen – pps poučna priča

Budite lukavi kao zmije i bezazleni kao golubovi – poučna priča o djevojci od koje se tražilo da izvlačenjem crnog ili bijelog kamena odluči o svojoj sudbini.

Zavoli ih – pps o zajedničkom suživotu

Anegdota o prihvaćanju životnih poteškoća.

Na službenoj web stranici Filipinske biskupske konferencije postoje blogovi trojice biskupa: nadbiskupa Oscara Cruza, mons. Leonarda Medroza i Josea Manguriana, sa sadržajima iz etike, morala, politike i raznim društvenim temama. Izradom blogova biskupi su pokazali odlučnost u korištenju nove tehnologije u službi Evanđelja.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)