Deset pitanja za početak godine – pps

Deset pitanja za početak godine – pps

Što je gore ne uspjeti ili nikada ne pokušati?
Ako je život tako kratak zašto radiš stvari koje ne voliš i voliš toliko stvari koje ne radiš?…

Veličina: 572 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Nisam te prepoznao – pps

Duhovita prezentacija o važnosti koju ljudi današnjeg vremena pridaju ljepoti tijela. Korisno za obradu nast. jedinice “Idoli i ideali u izgradnji osobnosti”.

Misli Ziada Abdelnoura – pps

Zdrav razum nije dar, već kazna jer moraš izići na kraj sa svima koji ga nemaju.
Kada bi svi poštovali pravila, ništa se nikad ne bi promijenilo.
Istinski bogat čovjek je onaj čija djeca trče u zagrljaj i kada su mu ruke prazne.
Nemoj razmišljati izvan okvira. Razmišljaj kao da okviri ne postoje. Život je kao lift. Dok se penješ, ponekad moraš pustiti neke ljude da izađu.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Zaručnici došli na vjenčanje sa zakašnjenjem od oko sat vremena. Kad su napokon stigli župnik će ljutito: Sljedeći put vas neću čekati ni minute!!!

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)