Biblija – bestseler svih vremena pps

Biblija – bestseler svih vremena pps

Biblija je bestseler od Gutenberga do današnjeg dana – najprodavanija i najprevođenija knjiga svijeta.
Izreke poznatih o Bibliji: Samo je jedina knjiga koja se može nazvati Knjigom; Više vrijedi jedna stranica Svetog pisama nego svi romani svijeta; Bibliju ne treba braniti – lav sebe brani sam…

Veličina: 2.35 MB
Ažurirano: 07. 08. 2017.

Pavlove razglednice – pps

Početak djelovanja svetoga Pavla prikazan na način
razumljiv djeci.
Posebno korisno u petom razredu.

Vjeronauk – formula stvaranja pps

Formula stvaranja postavljena u prezentaciju.

Zanimljivo tumačenje nastanka “svjetlosti” koje pomaže u razumijevanju jednostavnosti i bogatstva biblijskog jezika.

U Kini je samo 1 % katolika, što u brojkama iznosi oko 13 milijuna ljudi. Godišnje svećenici u ovoj najmnogoljudnijoj zemlji na svijetu krste oko sto pedeset tisuća odraslih.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)