Traži se jedan čovjek – pps prezentacija

Traži se jedan čovjek – pps prezentacija

Sposoban živjeti zajedno s drugimam raditi zajedno, plakati zajedno, smijati se zajedno, voljeti zajedno, sanjati zajedno…

Veličina: 988 KB
Ažurirano: 05. 12. 2017.

Najljepša katedrala za Isusa – prezentacija za vjeronauk

Daj, Bože, da cijeli ljudski rod postale veličanstvena katedrala Tvoga Sina Isusa, jer Isusu je najljepše svetište srce ljudsko.

Ako ti je stalo do Crkve - pps

Ako ti je stalo do Crkve ne raspredaj odveć o njoj i ne pitaj koliko je u njoj baštine vječnosti a koliko naplavina vremena, nego ti budi crkva da Sin Božji kad dođe nađe vjere na zemlji.

Franjevci su sliku Čudotvorne Gospe Sinjske, nakon što su je donijeli iz Rame, nekoliko godina čuvali na tajnom mjestu u Velom Varošu u Splitu, u Klisu, te u Dugopolju, jer je Sinj bio porušen.

Poglavica nekoga plemena zatražio krštenje od misionara. Poglavico, imaš dvije žene i prije krštenja bi se trebao odreći jedne – reče misionar. Hoću, ako mi kažeš gdje u Bibliji piše o tome – na to će poglavica. Nitko ne može služiti dvojici gospodara – reče misionar.

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)