Zemlja teško diše – križni put prezentacija

Zemlja teško diše – križni put prezentacija

Lijepa prezentacija križnog puta u kojoj su postaje prikazane slikama iz filma i popraćene stihovima Ivne Talaje “Zemlja teško diše”.

Veličina: 408.5 KB
Pregleda: 1923 Pregleda
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Asocijacije posložene u pps prezentaciju

U pps prezentaciju posložene asocijacije za vjeronauk i opću kulturu: Jeruzalem, Isusova Muka, korizma, sveta Misa i Isus Krist.

Klasični križni put – prezentacija

Prezentacija sa slikama klasičnog križnoga puta, prilagođeno ranom dječjem uzrastu.

U Bruxellesu u Belgiji zgrada burze podignuta je na mjestu prosjačkog redovničkog samostana.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)