Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Mržnja se oprašta ali prijevara nikada. Hram ne čini ljepota građevine. Dim je uvijek veći od vatre. Sutra je dan u kojem ljenčina ima najviše posla. I druge poslovice posložene u lijepu pps prezetnaciju.

Veličina: 1.44 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Ja iz pravog kuta – razmišljanje pps

Prije nego što doneseš sud o drugima razmotri nekoliko činjenica; dok ovo čitaš putuješ galaksijom brzinom od 220km u sekundi; ljudska bića imaju 46 kromosoma tj. dva manje od krumpira. …

Dalaj-lamini savjeti – pps

Imaj na umu da velike ljubavi i velike uspjehe uvijek prati veliki rizik.

Zapamti: ponekad je divno nemati ono što želiš.

Nikad se nemoj smijati tuđim snovima.

Provedi svaki dan malo vremena sa sobom.

Zapamti da je najbolji odnos onaj kad je tvoja ljubav za drugim jača od tvoje potrebe za njim.

Subotnji dan hoda je bio 2000 lakata, a 6 lakata je 1 trstika.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)