Odmori dušu – mudre misli 55

Odmori dušu – mudre misli 55

Druži se s medvjedom, ali ne ispuštaj sjekiru.
Velikom je zagonetkom našeg vremena što učiniti s previše informacija
Nitko ne šepa od tuđe boli.
Dva čovjeka mogu zajedno pjevati, ali ne i pričati.
Oni koji se najviše kunu – najmanje su iskreni.

Veličina: 885.88 KB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Ljepota matematike – pps

Ljepota matematike – pps o Božjoj veličini

Neke matematičke jednakosti upućuju na veličinu Boga koji je izvor svih čuda.

preuzeto sa http://public.carnet.hr/~ahorvate

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Osim osuđenih kriminalaca, ratnih zarobljenika i robova, postojali su i profesionalni gladijatori – slobodni ljudi koji su se dobrovoljno javljali za borbu. Čak je i car Commodus sudjelovao u više borbi u areni, a zanimljivo je da je umro tako što ga je atletičar Narcissus zadavio u svlačionici. ,

– Kako možemo pomoći čovjeku koji je progutao preko 20 tableta za spavanje? – pita liječnik studente na praksi. – Što hitnije mu pozvati svećenika – odgovori jedan.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)