Odmori dušu 46 – pps prezentacija

Odmori dušu 46 – pps prezentacija

Genije je jedan posto inspiracije i 99 posto znoja. Nema tog dobrog dijela, koliko god malo bilo, koje je učinjeno uzalud. Za sretan život potrebni su šaka riže i slamnati šešir. Ogovaranje i zavist slušaju se otvorenih očiju.

I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Veličina: 677.97 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Odmori dušu 4 – pps prezentacija

Blago onom tko ima prijatelje, jao onom tko ih treba.
Tko je na položaj došao kao lisica, taj će se na njemu ponašati kao vuk.
Nezrela ljubav kaže ‘volim te jer te trebam’, a zrela ‘trebam te jer te volim.‘

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Svetiše Wiktrowki, posvećeno Mariji Kraljici Tatra, smješteno na visini 1150 m nekoliko tisuća gorštaka putuje (isključivo pješice) osim na Marijine blagdane i na Pastirisku misu u Božićnoj noći i u Silvestarsku noć.

Inspektor pita radnika: – Koliko ljudi radi u ovom pogonu? – Sa šefom deset! – Bez šefa? NITKO!

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)