Odmori dušu 34 – pps prezentacija

Odmori dušu 34 – pps prezentacija

Promislite koliko je teško promijeniti sebe i razumjet ćete koliko malo šanse imate dok pokušavate promijeniti druge.

Tražeći savjet zapravo tražimo odobravanje.

Griješe svi koji misle da je lako darivati.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 708 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Odmori dušu 14 – pps

Ljudi poznaju zakone samo ako su ih prekršili.
Mladi ste samo jednom, no nezreli možete biti zauvijek.
Ako sumnjate u nekog, nemojte ga zaposliti.
Ako ste nekoga zaposlili, nemojte sumnjati u njega.

I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Odmori dušu 64 – pps prezentacija

Pamet je ukras u blagostanju i utočište u nevolji. Živite zajedno kao braća, a poslujte kao stranci. Nesretan čovjek kad i na perje padne razbije glavu. Marljivost je napadaj koji mnoge ljude brzo prođe. Arhitekt je zidar koji zna latinski. Tražeći nedostižno činimo nemogućim ono što je ostvarivo. I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

U Japanu živi 452 tisuće katolika od kojih je 60 posto žena. Najveći broj ih živi u Tokiju, Nagasakiju, Osaki i Yokohami. Katoličku je vjeru u zemlju Izlazećeg sunca u XVI. st. donio isusovac sv. Franjo Ksaverski, apostol Indije, Japana i Kine.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Djeca dobivaju udarce koji pripadaju roditeljima. (Talijanska)