Gospodin je pastir moj – pps ps23

Gospodin je pastir moj – pps ps23

Gospodin je pastir moj:
ni u čem ja ne oskudijevam;
na poljanama zelenim
on mi daje odmora.

Veličina: 788 KB
Ažurirano: 31. 10. 2017.

Misli Propovjednika sina Davidova – pps

Ispraznost nad ispraznošću, veli Propovjednik, ispraznost nad ispraznošću, sve je ispraznost!
Daj da okušam užitak, i vidim što naslada pruža, rekoh u srcu svom, ali gle; i to je ispraznost.
Mnogo mudrosti – mnogo jada; što više znanja, to više boli.
Što je bilo, opet će biti, i što se činilo, opet će se činiti, i nema ništa novo pod suncem.

Starozavjetne osobe – pps pitanja s ponuđenim odgovorima

Pitanja s ponuđenim odgovorima o 20 starozavjetnih osoba posložena u prezentaciju.

Klikom miša na broj otkriva se pitanje, a klikom na strelicu vraća na brojeve s pitanjima.

Kumba Mela, indijski vjerski festival koji traje mjesec dana, najveće je okupljalište ljudi koji svijet poznaje.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)