Idi ti umjesto mene – prezentacija o molitvi

Idi ti umjesto mene – prezentacija o molitvi

Kratka poučna priča o molitvi i osobnoj odgovornosti.

Jedan je čovjek imao običaj nedjeljom reći svojoj ženi: “idi ti u crkvu pa se moli i za mene i za sebe.”
Jedne noći je usnuo kako se sa svojom ženom našao pred rajskim vratima i začuo glas…

Veličina: 1.34 MB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Ne boj se, Božji putovi – pps

Ne boj se ni sadašnjosti, ni budućnosti, ni neprijatelja, ni za sudbinu svoje djece, ne boj se nikoga jer i ti i svijet kojega se bojiš u Božjim su rukama.

Prispodoba o olovci – pps

Pet životnih pouka koje možemo izvući iz “života” jedne obične olovke.

(s talijanskog prevela i poslala s. Rita)

Svih 7 Crkava Apokalipse, spomenutih u Bibliji, nalaze se u Maloj Aziji – Efes (Ephesus), Izmir (Smirna), Pergam, Thyartira, Sard, Philadelphia, Eskihisar (Laodicea)

Perice, jesi li bio na misi? – pita otac. – Jesam, i ministrirao sam! Lijepo, a o čemu je svećenik danas propovijedao? – Govorio je o tome kako i naši roditelji trebaju dolaziti u crkvu, a ne da im djeca moraju prepričavati što je svećenik propovijedao.

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)