Znaš li… pps

Znaš li… pps

Znaš li da ono što ti želiš, a ne možeš, može tvoj Otac nebeski?

Veličina: 126.5 KB
Ažurirano: 03. 11. 2017.

Odmori dušu 43 – prezentacija s lijepim mislima

Pobrini se za problem, a ne za kritiku.

Intelektualac je čovjek koji koristi više riječi no što je potrebno, da objasni stvari koje ne razumije.

Ništa na svijetu nije opasnije od stvarnog neznanja i svjesne gluposti.

I druge lijepe misli posložene u prezentaciju.

Svađa dvojice monaha – pps

Prezentacija o dvojici monaha koji su se pokušali posvađati oko komada kruha ali im nije uspjelo jer nisu imali iskustva u svađanju.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Ivica upita Pericu nakon završenog školskog rada: “Kako si napisao?” “Nisam imao pojma, predao sam prazan list.” “O, ne! I ja isto. Učiteljica će misliti da smo prepisivali.“

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)