Tajna praznoga groba – pps prezentacija za vjeronauk

Tajna praznoga groba – pps prezentacija za vjeronauk

Uskrsna prezentacija “Tajna praznoga groba” za vjeronauk u nižim razredima osnovne škole.

Prezentacija sadrži pripovijest o Isusovu uskrsnuću i nekoliko prigodnih zadataka za vjeronauk.

Veličina: 4.69 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Uskrs danas – okom Srećka Puntarića Felixa

Zanimljive karikature Srećka Puntarića Felixa na temu proslave Uskrsa u današnje vrijeme posložene u prezentaciju.

Na putu u Emaus – pps

Pripovijest o dvojici Isusovih učenika na putu u selo Emaus posložena u simpatičnu prezentaciju.

Posebno korisno za vjeronauk u trećem razredu osnovne škole.

Najstarija crkva u Portu (Portugal) Sao Martinho de Cedofeita nosi naziv “brzo napravljena” (cedofeita) jer je završena nekoliko mjeseci prije roka.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)