Slikovne osmosmjerke

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka sa 13 pojmova

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka sa 13 riječi za vjeronauk za prvi razred osnovne škole

Vjerska pouka – slikovna osmosmjeka

Vjerska pouka – slikovna osmosmjerka sa 20 pojmova za drugi razred osnovne škole

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka s 18 pojmova

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka s 18 pojmova za učenike drugih razreda osnovne škole

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka s 20 pojmova

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka s 20 pojmova za treći razred osnovne škole

Vjeronauk – osmosmjerka s 25 pojmova za treći razred

Vjeronauk – osmosmjerka sa 25 pojmova za učenike trećih razreda osnovne škole
(isti pojmovi kao u slikovnoj osmosmjerci)

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka s 25 pojmova

Vjeronauk – slikovna osmosmjerka sa 25 pojmova za učenike trećih razreda osnovne škole

Dani kruha – osmosmjerka sa 18 pojmova

(isti pojmovi kao u slikovnoj osmosmjerci)

“Mačak Oscar obilazi krevete u domu u kojem su smještene starije osobe koje boluju od Alzheimerove ili Parkinsonove bolesti i ponekad se zaustavi i sklupča pokraj kreveta. U vrlo velikom broju slučajeva, pacijent kraj čijeg se kreveta Oscar zaustavio umre tijekom nekoliko sljedećih sati” piše dr. David Dosa u New England Journal of Medicine. Mačak je u domu za starije i bolesne osobe na Rhode Islandu u SAD-u naslutio kraj zemaljskog života za 25 osoba u razdoblju od 2 godine. “Mnoge obitelji umrlih nalaze u tome utjehu. Ako nisu stigli u bolnicu, oni cijene što je netko bio uz njihove bližnje u posljednjim satima života.”

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)