Odgođen susret maturanata

Zbog novonastale situacije oko širenja epidemije koronavirusa, a prema naputku Ministarstva znanosti i obrazovanja, odgađa se do daljnjega međubiskupijski susret maturanata koji je bio planiran 28. ožujka ove godine na Humcu. Nadamo se da će se situacija smiriti te da ćemo isti susret uspjeti organizirati nakon Uskrsa.
Hvala na razumijevanju!

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Kažu da je papa Franjo nakon što su ga izabrali u ožujku 2013. rekao kardinalima: “Neka Vam Bog oprosti za sve što ste učinili!”

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)